Nox Future Hybrid 12k Alum
1.115 lei Prețul inițial a fost: 1.115 lei.955 leiPrețul curent este: 955 lei.
Rachetă în formă de lacrimă, cu structură din carbon 12K aluminiu, nucleu EV50 și suprafață texturată 3D – echilibru perfect între putere și control pentru jucători versatili de nivel intermediar și avansat.
| Brand | |
|---|---|
| Formă | |
| Jucător | , |
| Material | |
| Nivel jucător | , |
Descriere
Specificații tehnice
| Culoare | Gri, Detalii Albastre |
| Colectie | 2025 |
| Tip jucator | Intermediar / Avansat |
| Greutate | 360–375 g |
| Forma | Lacrimă |
| Cadru | Carbon 12K Aluminiu |
| Material față | Carbon 12K Aluminiu |
| Nucleu | EV50 |
| Suprafață | Texturată (3D) |
Recenzii (0)
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Nox Future Hybrid 12k Alum” Anulează răspunsul








Recenzii
Nu există recenzii până acum.